021-88522701

کارشناسی هیوندای جنسیس با دستگاه‌های پیشرفته

کارشناسی هیوندای جنسیس با دستگاه‌های پیشرفته

کارشناسی هیوندای جنسیس در محل

هیوندای جنسیس (Hyundai Genesis) خودرویی است که از سال ۲۰۰۸ تا کنون در کره جنوبی ساخته می‌شود. جنسیس بیانگر توانایی تولید خودروهای لوکس توسط شرکت هیوندای است. هیوندای جنسیس به تعداد انگشت‌شماری در مدل 2008 به ایران آمد اما واردات انبوه آن از مدل 2009 آغاز شد و علی‌رغم پیچیدگی‌های فنی و برند ناشناخته‌اش، جنسیس فروش خوبی را به‌خصوص در مدل‌های 4 نفره (معروف به VIP) تجربه کرد. هیوندای جنسیس با عایق‌بندی عالی، فنربندی فوق‌العاده نرم، سطح بالای تجهیزات و امکانات رفاهی، پیشرانه قدرتمند و کابینی بزرگ و جادار بگونه‌ای رقیب اصلی خودروهای لوکس آلمانی به حساب می‌آید. متخصصان الوچک با در نظر گرفتن تمام سیستم‌ها و لوازم منحصر به فرد خودروی هیوندای جنسیس، این امکان را فراهم ساختند تا خریداران این خودروی لوکس کره‌ای با بررسی تمام المان‌ها و شاخص‌های خودرو، خرید آگاهانه و مطمئن‎‌تری تجربه کنند.

تست دیاگ هیوندای جنسیس در محل

قطعا مهم‌ترین بخش کارشناسی تخصصی خودروهای هیوندای جنسیس، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای جنسیس این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای جنسیس را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای جنسیس، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای جنسیس آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای جنسیس باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس جنسیس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن دوربین 360 درجه ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی جنسیس

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای جنسیس

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی هیوندای جنسیس تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی اصالت آپشن‌های هیوندای جنسیس

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای جنسیس، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا هیوندای جنسیس در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای جنسیس است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای جنسیس فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی جنسیس

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha