021-88522701

قیمت گذاری و کارشناسی جنسیس کوپه

قیمت گذاری و کارشناسی جنسیس کوپه

کارشناسی جنسیس کوپه در تهران

جنسیس کوپه تلاش هیوندای برای ارائه یک خودرو اسپرت و لوکس به حساب می‌آید. در زمان عرضه جنسیس در بازار آمریکا، این خودرو به اصلی‌ترین رقیب فورد ماستنگ تبدیل شد. هیوندای جنسیس کوپه هرچند کیفیت و تجهیزات لکسوس is یا سواری بی‌نقص بی ام و سری 3 را نداشت اما به لطف قیمت مناسب و ظاهری اسپرت و تهاجمی خودش، به راحتی توانست در دل ایرانی‌ها بنشیند. در سال 2013 فیس‌لیفت جنسیس کوپه در بدترین زمان ممکن به ایران رسید وگرنه قبضه کردن بازار کوپه‌های 6 سیلندر ایران برایش حتمی بود؛ فروش هیوندای جنسیس کوپه نیوفیس از مدل 2013 آغاز شد و اندکی بعد با اجرا شدن محدودیت‌های واردات خودروهای با پیشرانه بالای 2400 سی سی، پرونده جنسیس کوپه هم برای همیشه بسته شد. مهم‌ترین ویژگی جنسیس کوپه نیوفیس، استفاده از پیشرانه قوی‌تر GDi که توانایی تولید بیش از 340 اسب بخار را داشت.  هیوندای جنسیس کوپه همیشه جزء خودروهای لوکس و البته اسپرت شناخته شده است، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این خودروها یک فرآیند تخصصی بشمار رود. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های هیوندای جنسیس در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

تست دیاگ و بررسی فنی جنسیس کوپه در محل

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای هیوندای جنسیس، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای جنسیس این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای جنسیس را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای جنسیس ، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای جنسیس آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای جنسیس باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس جنسیس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند. 

کارشناسی جنسیس کوپه

تست رنگ و وضعیت بدنه جنسیس کوپه

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی هیوندای جنسیس کوپه تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های جنسیس کوپه

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای جنسیس کوپه، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا جنسیس کوپه در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای جنسیس کوپه است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای جنسیس کوپه فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی جنسیس کوپه

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha