021-88522701

کارشناسی لکسوس nx در محل

کارشناسی لکسوس nx در محل

قیمت گذاری و کارشناسی لکسوس ان ایکس در تهران

Nx (ان ایکس ) از جمله خودروهای معرفی شده توسط کمپانی ژاپنی لکسوس است که در سال 2014 برای اولین بار بازار ژاپن و آمریکا و سپس در سال 2015 در بازارهای بین‌المللی، همچون بازار خودرو ایران عرضه شد. لکسوس Nx در دو مدل Nx300h و Nx200t به بازارهای کشور وارد شد. لکسوس Nx از یک پلتفرم مشترک با تویوتا راو4 بهره می‌برد؛ از همین رو از نظر اندازه کلی بدنه، شباهت زیادی با این کراس اور محبوب تویوتا دارد. طراحی ظاهری جسورانه و البته تهاجمی و اسپرت خودروهای nx لکسوس، کیفیت بالا و وجود امکانات رفاهی و کمک راننده همچون مانند کنترلر لمسی، رادار بین خطوط، رادار نقطه کور، رادار عابر پیاده، گرمکن فرمان، شارژر وایرلس و... سبب شد خودروهای nx در ایران و بازارهای دیگر از فروش خوبی برخوردار شوند. البته به دلیل تنوع آپشنی خودروهای nx، این اتومبیل‌های لوکس ژاپنی در بازه‌های قیمتی مختلفی خرید و فروش می‌شوند. لکسوس ان ایکس برای کسانی طراحی شده است که مزایای یک خودرو شاسی بلند لوکس را همراه با هندلینگ مناسب و البته تجهیزات رفاهی متنوع می‌خواهند. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های لکسوس nx در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای ژاپنی فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ لکسوس nx

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای سری nx، تست دیاگ است. دیاگ لکسوس Nx این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای لکسوس Nx را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای لکسوس Nx، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری لکسوس Nx آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای لکسوس Nx باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس لکسوس Nx وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن دوربین 360 درجه ماشین‌های لکسوس nx را مورد بررسی قرار دهند. 

کارشناسی لکسوس nx

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای لکسوس ان‌ایکس

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی لکسوس nx تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های لکسوس Nx

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای لکسوس Nx، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا لکسوس nx در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای لکسوس Nx است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای لکسوس Nx فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی لکسوس nx

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha