021-88522701

کارشناسی تویوتا C-HR در محل

کارشناسی تویوتا C-HR در محل

کارشناسی تویوتا C-HR در تهران

تویوتا سی اچ آر ( C-Hr ) اولین بار در سال 2017 معرفی شد و در همان سال و تقریبا همزمان با بازارهای جهانی، تویوتا کراس آور جذاب و مدرن خود را در ایران نیز عرضه کرد. C-HR کوتاه شده عبارت Coupe High Rider است که بیان‌گر اسپرت بودن و البته قد بلند بودن تویوتا سی اچ آر ( C-HR ) می‌باشد. تنها رقیب تویوتا C-HR در ایران را می‌توان نیسان جوک دانست که البته این کراس آور نیسان از نظر امکانات و تجهیزات رفاهی، به هیچ وجه نمی‌تواند با تویوتا C-HR رقابت کند. تویوتا CHR در دو مدل هیبریدی و بنزینی با موتور توربوشارژ در ایران عرضه شده است. نسخه توربوشارژ تویوتا C-HR در دو مدل تک‌ دیفرانسیل و تمام چرخ محرک (AWD) موجود است اما نسخه هیبریدی فقط تک‌ دیفرانسیل وارد شده است.  تویوتا CHR همیشه جزء خودروهای مدرن شناخته شده است، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این خودروها یک فرآیند تخصصی بشمار رود. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها تویوتا C-HR در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و تست دیاگ تویوتا C-HR در محل

اولین بخش کارشناسی تخصصی خودروهای تویوتا C-HR، تست دیاگ است. تویوتا C-HR این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای تویوتا C-HR را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای تویوتا C-HR، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری تویوتا C-HR آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای تویوتا C-HR باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس تویوتا C-HR وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا وضعیت کارکرد ترمزها را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی تویوتا C-HR

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای تویوتا C-HR

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی تویوتا C-HR تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های تویوتا C-HR

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای تویوتا C-HR، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا تویوتا C-HR در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای تویوتا C-HR است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای تویوتا C-HR فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.


برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha