021-88522701

کارشناسی پژو 508

کارشناسی پژو 508

کارشناسی پژو 508 در محل

پژو 508 یکی دیگر از گلابی‌های برجام است که متاسفانه عرضه آن پس از بازگشت تحریم‌ها متوقف شد. پژو 508 اولین محصول لوکس PSA است که توسط ایران خودرو عرضه شد؛ از همین رو بسیاری از خریداران سدان‌های لوکس و نمیشه لوکس نتوانستند خود را برای خرید این خودرو قانع کنند. اصلی‌ترین رقبای پژو 508 در بازار ایران، رنو تلیسمان، هیوندای سوناتا و کیا اپتیما است. پژو 508 محصول سال 2011 است که در سال 2015 فیس‌لیفت شد و سرانجام مدل 2016 این خودرو جذاب برای نخستین‌بار به ایران آمد. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از سیستم‌های فنی و داخلی پژو 508، این امکان را برای خریداران این خودروهای لوکس فرانسوی فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ پژو 508

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای پژو 508، تست دیاگ است. دیاگ 508 این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای پژو 508 را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای پژو 508، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری پژو 508 آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای پژو 508 باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس پژو 508 وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سیستم اتوپارک درجه ماشین‌های کیا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی پژو 508

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای پژو 508

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی پژو 508 تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

بررسی آپشن‌های پژو 508

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهایپژو 508، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا پژو 508 در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه شده است. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای پژو 508 است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای پژو 508 فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی پژو 508

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha  
ایرج
0
0
گل سر سبد ماشینهای اروپاییه(نظر شخصی) وتا پشت فرمونش نشینی نمیفهمی لذت رانندگی به تمام معناست ،من ایران یه دونه ۲۰۱۶ داشتم کانادا هم که اومدم بعد از خرید چند ماشین المانی وآمریکایی دوباره برگشتم به پژو 508 سالار،بعد از اون دوتا همسایه کانادایی وانگلیسیمونم رفتیم باهاشون خریدند هرکدوممونم یه تیونینگ خوشگل یا لوازم اسپرت برا قشنگترشدنش پیدا میکنیم به اون یکی خبر میدیم ،حالا سه تا پژو 508 مون با هم مو نمیرنن