021-88522701

مراحل کارشناسی هیوندای آوانته به صورت گام به گام

مراحل کارشناسی هیوندای آوانته به صورت گام به گام

کارشناسی هیوندای آوانته در محل

هیوندای آوانته (Hyundai Avante) پدربزرگ هیوندای النترا به حساب می‌آید که البته هنوز هم در بسیاری از بازارهای آسیا، النترا را به آوانته می‌شناسند. هیوندای آوانته در سال 1384 در ایران مونتاژ شد. آوانته در دو مدل دستی و اتوماتیک توسط کرمان موتور تولید می‌شد که هر دو یک موتور 2 لیتری نسبتا پرقدرت داشتند که توانایی تولید 143 اسب بخار را برخوردار بود. آوانته با اینکه فاقد آپشن‌های رفاهی و ایمنی قابل توجه است، اما سیستم‌های داخلی نسبتا پیچیده‌ای دارد. از همین رو بررسی وضعیت فنی هیوندای آوانته قبل از خرید یک امر ضروری به حساب می‌آید. گروه کارشناسی الوچک با در نظر گرفتن سیستم‌های فنی و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای آوانته، این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران این خودروی محبوب، بتوانند با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو، با آگاهی کافی تصمیم به خرید بگیرند. 

تست دیاگ و فنی خودروهای هیوندای آوانته

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای هیوندای آوانته، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای آوانته این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای آوانته را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای آوانته، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای آوانته آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای آوانته باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس آوانته وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

هیوندای آوانته

تست رنگ و وضعیت بدنه هیوندای آوانته

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی آوانته تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha