021-88522701

کارشناسی کیا کادنزا در تهران

کارشناسی کیا کادنزا در تهران

کیا کادنزا را می‌توان برادر بزرگتر کیا اپتیما دانست یک سدان فول سایز لوکس به حساب می‌آید. البته کیا کادنزا هم قربانی قوانین محدودکننده در خصوص واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بالای 2400 سی سی شد؛ اما با این وجود کیا کادنزا در ایران توانست فروش نسبتا خوبی را تجربه کند. کیا کادنزا مجهز به سیستم‌ها و تجهیزات رفاهی و کمک راننده‌ای مختلفی بود که از جمله آن‌ها می‌توان به ماساژور صندلی‌های جلو و سیستم اسکن نقطه کور نام برد. کیا کادنزا با یک موتور 3.5 لیتری، یک سدان قدرتمند به حساب می‌آید که توانایی تولید نیرویی بیش از 285 اسب بخار را دارد. اگر کیا، کادنزا را زودتر از سال 2010 به بازار می‌فرستاد قطعا هیوندای جنسیس، روزهای سختی را در ایران تجربه می‌کرد. اما با این وجود کادنزا همیشه در قلب‌های ما ایرانی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد. کادنزا هم مانند بسیاری از اتومبیل‌های وارداتی به تجهیزات و امکانات مختلفی مجهز است؛ به همین دلیل کارشناسی کیا کادنزا و البته قیمت‌گذاری بر روی این خودرو اسپرت کره‌ای کار هر کسی نیست و بهتر است پروسه کارشناسی توسط متخصصان و با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن انجام شود. همین موضوع باعث شده که کارشناسی این اتومبیل‌ها یک پروسه تخصصی به حساب بیاید. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های کیا در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ کیا کادنزا

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای کیا کادنزا، تست دیاگ است. دیاگ کادنزا این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای کیا کادنزا را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای کیا کادنزا، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری کیا کادنزا آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای کیا کادنزا باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس کیا کادنزا وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سیستم تشخیص خطوط، ماشین‌های کیا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی کادنزا

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای کیا کادنزا

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی کیا کادنزا تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

بررسی آپشن‌های کیا کادنزا

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای کیا کادنزا، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا کیا کادنزا در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای کیا کادنزا است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای کیا کادنزا فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی کادنزا

نظرات
 
 
Captcha